Duwart Hakkında

Sade tasarımlar, kaliteli materyaller ve uygun fiyatlar. İskandinav Stili ve Hygge akımından esinlenen Duwart dekorasyonunuzda sıcak ve zevkli bir atmosfer yaratmanızı sağlamak amacıyla 2018 yılından bu yana çalışıyor. Kim istemez ki evinde ya da işyerinde ilham veren bir duvar dekoru olmasını?

Yepyeni posterler tasarlamak ve insana duygu veren resimler düzenlemek en büyük tutkumuz!

Duwart ta her odaya ve her köşeye uyan posterler bulabilirsiniz. Özel tasarımların da fiyatlarının erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz. Hem de kaliteden ödün vermeden!

NEDEN DUWART POSTERLERİNİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

% 100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ : Vadettiğimiz kalitede ürün göndermek ve müşterilerimizin ürün kalitesinden memnun kalması en önemli önceliğimizdir.Herhangibir özel talep/istek/şikayetiniz durumunda koşulsuz müşteri memnuniyeti adına size yardımcı olmak için hazır bekliyoruz.Lütfen firmamız ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz.


1/1 ÖLÇEK : Fotoğraflardaki poster boyutları gerçek ölçekte hazırlanmıştır.Yani,duvarınıza astığınızda ,fotoğraflarımızda görünenden daha küçük görünmeyecektir.Vadettiğimiz ölçülerin duvarınızda nasıl duracağını paylaştığımız fotoğraflar yardımıyla kontrol etmeniz ve buna göre sipariş vermeniz önem arz etmektedir.


ÖZGÜN VE MODERN SANAT ESERLERİ : Tasarımlarımızın hepsi Duwart’a aittir ve özgün sanat eserleridir.Bu nedenle ürünlerimizi yüksek boyutta kaliteden ödün vermeden baskı yapabiliyoruz.Lisanssız ve kopya ürün kullanmıyoruz.


YÜKSEK KALİTE : Tasarımlarımızı gün ışığında sararmayan,yansıma yapmayan ,250-280 gr/m² arşivlik mat sanatsal fotoğraf kağıdına basıyoruz.Renkler herzaman canlı ve çok nettir.


DOĞAL MALZEME : Su bazlı pigment mürekkepler kullanıyoruz. Sağlığınıza zarar veren uçucu solvent mürekkep kullanmıyoruz.

ÇERÇEVE : Sade ve minimal yaklaşımla, çerçevelerin hiçbir zaman sanat eserlerinin önüne geçmemesi gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle sade , hafif ve ince ,aynı zamanda İskandinav tarzını en iyi yansıtan siyah ve beyaz renk çerçeveler kullanıyoruz. Çerçevelerimiz kaliteli ve dayanıklı Mdf Ahşap malzemeden üretilmiştir, ısı değişikliğinde esneme yapmaz ,yamulmaz.

ÖN KORUMA : Çerçevelerin ön koruması Sağlam ve Hafif Pleksiden özel olarak üretilmiştir.

Minimum yansıma

Kırılmaz


GERÇEK RENKLER : Baskılarımızdaki renkler , resimlerde görünenler ile aynıdır.Bunu sunabilmek için en son teknoloji baskı makinaları kullanıyoruz.Vadettiğimizin aynısını gönderiyoruz.


PASPARTU : Paspartu etkisi vermek amacıyla,baskı sırasında posterlerin kenarlarında beyaz renk boşluk bırakılmıştır.


SAĞLAM AMBALAJ : Posterlerimizi rulo şeklinde ve darbeye dayanıklı silindir kutu + koruma kutu ambalaj içerisinde gönderiyoruz. Çerçeveli Posterleri ise özel kutuda ve koruma paneli ile desteklenmiş ,patpatlı torbaya konmuş olarak ,kargoda hiç hasar görmeyecek şekilde gönderiyoruz.

KULLANIM : İskandinav stili modern ve minimalist tasarımlı Duwart posterleri sade ve birbirleriyle uyumludur.Dekorasyonunuzu yaparken duvarınızda tek olarak kullanabileceğiniz gibi set olarak da kullanabilirsiniz.


MEKAN : Duvarınızı adeta bir sanat galerisine çevirip ,en modern posterlerimiz ile mekanınızda eşsiz bir dekor yaratabilirsiniz.Yatak odası ,salon,mutfak,antre,merdiven,banyo,genç odası ve çocuk odası için en uygun Duwart posterlerini tercih edebilirsiniz.

RENK UYUMU : Posterlerimiz Doğal Ahşap çerçeve ,siyah çerçeve, beyaz çerçeve,altın çerçeve ve gümüş çerçeveler için uygundur.

Bizimle iletişime geçmek için info@duwart.com adresimizi kullanın.

Duwart tan sevgiler,